Obvestila > ŠOLA V NARAVI - RAKOV ŠKOCJAN 2011: 7. RAZRED

ŠOLA V NARAVI - RAKOV ŠKOCJAN 2011: 7. RAZRED
Ponedeljek, 06 Junij 2011 16:18

V PONEDELJEK, 6. 6. 2011, SMO VSI PRESREČNI PRISPELI V DOM RAK. Navdušeni smo se podali na kolesarjenje in v raziskovanje brezen in jam. Po 16 km vožnje s kolesom ( v hrib) in 25 km pešačenja (tudi po blatu in spolzkih skalah) smo fizično in psihhično izčrpani popadali v tuš kabine in razjarjeni čakali na večerjo. Po večerji smo pohlevno čakali na svoje mobitele, poslali vsak svojih deset SMS-ov in se podali na petkilometrski sproščujoči sprehod (!!!). Prilagamo nekaj dokumentarnega gradiva v sliki - NAJDETE GA V FOTOGALERIJI.

Lep pozdrav,

žrtve 7. a in 7. b

P.S. Okrog doma se smuka na videz prijazna lisica, hm ... Veselimo se tudi srečanja s kakšnim izmed 300 medvedov, ki ljubijo ta habitat, ter čakamo na predtavnika tropa volkov, ki baje, poudarjamo BOJDA, živijo za sosednjim hribom, samo, kaj te veš ... Po potrebi se bomo seveda branili - vilce že brusimo, haha. Nismo mi kuj tak:)))

POZOR, STARŠI, NIČ BAT, MALO HECA MORA BIT. VSE JE OK!!!

Administrator strani RL.