Tekmovanja > Rokometno tekmovanje mlajših deklic

Rokometno tekmovanje mlajših deklic
Sreda, 29 Junij 2011 09:31

Rokometno tekmovanje mlajših deklic

V sredo, 18.5.2011, se je v Limbušu odvijalo obmariborsko rokometno tekmovanje mlajših deklic letnik 1998 in mlajših. Naše športnice so se tega tekmovanja udeležile in osvojile 2. mesto.

To jim je prineslo uvrstitev na področno tekmovanje. Tudi tukaj so bile zelo uspešne, saj so si ravno tako priigrale srebrne medalje, šoli pa prinesle lep pokal. Klonile so le pred odlično ekipo iz Starš, kjer trenirajo vse deklice v rokometnem klubu.

Našo ekipo so sestavljale: Nina Kolednik, Nika German, Ines Pregl, Nika Kenda, Katja Kovačič, Eva Stoilkovič, Aneja Majhen, Lana Gačnik, Nastja Bohak in Eva Mustafa. Čast najboljše igralke naše ekipe in tako posebno pohvalo si zasluži naša golmanka Nina Kolednik za odlično obrambo, ki je bila v določenih trenutkih celo odločilna.

Pri vodenju ekipe nam je pomagala trenerka Lea Klemenčič.

Vsem skupaj iskrene čestitke z željo, da se število deklic na rokometnih treningih poveča in tako zagotovi čim boljše rezultate.

atletika

Jelka Trantura

 

Administrator strani RL.