Obvestila > ŠOLA V NARAVI - RAKOV ŠKOCJAN: 7. RAZRED - SREDA

ŠOLA V NARAVI - RAKOV ŠKOCJAN: 7. RAZRED - SREDA
Sreda, 08 Junij 2011 17:55
Šola v naravi nas bogati z različnimi izkušnjami. Danes je za nami nekaj ljubezenskih afer z različnim izidom, skupinski prehodi čez nezavarovano železniško progo v stilu "Na juriš!", streljanje z lokom, spoznavanje rek ponikalnic, demonstracija naših talentov na večerni gala prireditvi, praznovanje Aljaževega rojstnega dne ob sladkanju z mogočno torto, dostavljeno iz rodnega kraja (Ljubo doma, kdor ga ima!), ter prijateljski obisk g. ravnatelja, ki je pribrzel naravnost iz Rač sem v dom Rak. Učimo se tudi reda, discipline, snažnosti in sodelovanja. Vreme sicer nagaja s plohami, vendar smo se navadili živeti s tem. Takšno je pač življenje v divjini, so nas poučili v šoli v naravi. Tukaj se utrdi tudi največja mevža.

Adijo, pa brez zamere!

Vaši škocjanski krjavlji, včasih znani kot 7. a in 7. b iz Rač

P.S. Danes je blo hudo nevarno. Streljali smo (se) z lokom. Igrali smo se igro lovec, košute in bambiji.  Divjad se je uspešno poskrila in lovci so odšli praznih rok. V drugem nadstropju se je vnel boj za poslednji prosti tuš - mali Marko je zmagoslavno vkorakal s svojim pettonskim priborom in se pofrišal. Nekdo je na skrivaj pomlatil tuj čips in bombone - še zdaj se sumničavo opazujemo, koga bo začelo šraufat. No, sej potem smo se pri večerji stepli za kajzeršmorn.

POZOR, STARŠI, HEC MORA BIT. NIČ BAT. VSE JE OKAY!!!

Administrator strani RL.