Obvestila > ŠOLA V NARAVI - RAKOV ŠKOCJAN 2011: 7. RAZRED - TOREK

ŠOLA V NARAVI - RAKOV ŠKOCJAN 2011: 7. RAZRED - TOREK
Torek, 07 Junij 2011 15:34

Nekdo trenutno kobaca po našem včerajšnjem prispevku, zato smo prisiljeni odpreti nov blog - ali ste zaznali kanček naše iznajdljivosti? Veste, to vse in še več so nas danes naučili v šoli v naravi. Popoldne je Bog dal dež, zato smo bili na varnem v centralnem vračevem brlogu in pomožni kolibi. Kaj smo delali, pravzaprav ni važno - razen če vas zanimajo živalske lobanje in kje je sonce točno opoldne. Kosilo je bilo za pet zvezdic, ravno tako ljubiteljski natakarji, ki slišijo na imena Jarko, Jan, Aljaž in Luka.

Ponoči je bil mir - čuk (Irena Marković), dveh polhinij (Anita Golavšek in Romana Zupančič), tolsti medved (Ksenija Pečnik) ter jagenjček (grrrrr) Polde so poskrbeli, da smo se naučili uživati v popolni tišini.

Vaši 7. a in 7. b

P.S. Našo šolo v naravi preletavajo sestradani abuhi, strele sekajo in grmi in lije kot iz škafa - lahko bi bili mokri ko cucki, samo nismo - ker nam ni. Rače, domovina, radi te imamo:))) Aja, enega je pogoltnila vrtača - samo ni bil naš (bil je jejž).

POZOR, STARŠI, NIČ BAT. HEC MORA BIT. VSE JE OKAY.

Administrator strani RL.