Tekmovanja > URADNI REZULTATI TEKMOVANJA IZ ANGLEŠKE BRALNE ZNAČKE

URADNI REZULTATI TEKMOVANJA IZ ANGLEŠKE BRALNE ZNAČKE
Četrtek, 26 April 2012 10:05

EPI READING BADGE 2011/12 – URADNI REZULTATI

4. RAZRED

Benjamin Benc

ZLATO PRIZNANJE

Jan Cebe

ZLATO PRIZNANJE

Alja Finžgar

ZLATO PRIZNANJE

Anja Pernat

ZLATO PRIZNANJE

Neja Preložnik

ZLATO PRIZNANJE

Gašper Pungartnik

ZLATO PRIZNANJE

Rene Soršak

ZLATO PRIZNANJE

Ana Vogrin

ZLATO PRIZNANJE

Eva Gradišnik

ZLATO PRIZNANJE

Nino Jernejšek

ZLATO PRIZNANJE

Alja Klemenčič

ZLATO PRIZNANJE

Mitja Kuhar

ZLATO PRIZNANJE

Manca Leva

ZLATO PRIZNANJE

Tin Novak Koletič

ZLATO PRIZNANJE

Klara Repolusk

ZLATO PRIZNANJE

Klej Abdulahi

SREBRNO PRIZNANJE

Nejc Gselman

SREBRNO PRIZNANJE

Nejc Miholic

SREBRNO PRIZNANJE

Tamara Tomažič

SREBRNO PRIZNANJE

Blaž Vogrin

SREBRNO PRIZNANJE

Ava Domina Zamuda

SREBRNO PRIZNANJE

Ema Jereb

SREBRNO PRIZNANJE

Staš Mlakar

SREBRNO PRIZNANJE

Žan Pignar

SREBRNO PRIZNANJE

Manuela Veg

SREBRNO PRIZNANJE

Adna Pašić

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

Aldina Pašić

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

Gašper Vezjak

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

5. RAZRED

Nastasia Keček

ZLATO PRIZNANJE

Gašper Kapel Polegeg

SREBRNO PRIZNANJE

Rok Kocman

SREBRNO PRIZNANJE

Miha Vogrin

SREBRNO PRIZNANJE

Nadin Zorec

SREBRNO PRIZNANJE

Irenej Lah

SREBRNO PRIZNANJE

Petra Kralj

SREBRNO PRIZNANJE

Aleksander Stoilković

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

6. RAZRED

Lara Bedjanič

ZLATO PRIZNANJE

Metka Breg

ZLATO PRIZNANJE

Tjaša Hameršak

ZLATO PRIZNANJE

Lea Limavšek

ZLATO PRIZNANJE

Tim Petrovič

ZLATO PRIZNANJE

Maruša Pipenbaher

ZLATO PRIZNANJE

Urška Repušič

ZLATO PRIZNANJE

Zoja Sandić

SREBRNO PRIZNANJE

Katja Fingušt

SREBRNO PRIZNANJE

Filip Jereb

SREBRNO PRIZNANJE

Martina Letonja

SREBRNO PRIZNANJE

Michael Mežnarič

SREBRNO PRIZNANJE

Žan Plavec

SREBRNO PRIZNANJE

Tilen Rozman

SREBRNO PRIZNANJE

7. RAZRED

Nika German

ZLATO PRIZNANJE

Žan Jager

ZLATO PRIZNANJE

Klemen Napast

ZLATO PRIZNANJE

Polona Napast

SREBRNO PRIZNANJE

Nino Jusufović

SREBRNO PRIZNANJE

Simon Fingušt

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

Annemarie Eker

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

Nika Kenda

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

8. RAZRED

Dejan Petrovič

SREBRNO PRIZNANJE

Eva Mustafa

SREBRNO PRIZNANJE

Stela Perdija

SREBRNO PRIZNANJE

Marko Koren

SREBRNO PRIZNANJE

Jan Kozoderc

SREBRNO PRIZNANJE

Žan Ratner

SREBRNO PRIZNANJE

Vanesa Ducman

SREBRNO PRIZNANJE

Rok Šlamberger

SREBRNO PRIZNANJE

Aneja Majhen

SREBRNO PRIZNANJE

Nuša Tučič

SREBRNO PRIZNANJE

Jan Hauptman

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

Katja Kovačič

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

Žan Lah

PRIZNANJE ZA SODELOVANJE

9. RAZRED

Nina Kugl

ZLATO PRIZNANJE

Vsem tekmovalcem za dosežene rezultate čestitamo!

 

Pravni poduk Administrator strani RL.