Obvestila > Vabilo na 2. sejo Sveta staršev

Vabilo na 2. sejo Sveta staršev
Prispeval Rolando Lašič
Petek, 01 Junij 2012 14:08

Vabimo Vas na 2. sejo Sveta staršev Osnovne šole Rače, ki bo v četrtek, 7. junija 2012, ob 18. uri v učilnici angleščine v I. nadstropju šole.

Dnevni red:

1. Otvoritev, pregled prisotnosti in ugotovitev sklepčnosti.
  2. Pregled realizacije sklepov iz zapisnika prejšnje seje.
  3. Predlog o izvajanju diferenciacije od 4. do 7. razreda v šolskem letu 2012/2013.
  4. Potrditev izbora učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2012/2013, ki jih predlagajo strokovni aktivi.
  5. Potrditev predlaganih dodatnih stroškov staršev za izvedbo programa v oddelkih.
  6. Obravnava in potrditev predlogov zbiranja sredstev za šolski sklad.
  7. Dispozicije za sprejem LDN za šolsko leto 2012/2013 (število otrok in učencev v oddelkih šole ter vrtca, kadrovska problematika v vrtcu in zavodu, organizacija dela v luči socialnega sporazuma med sindikatom in vlado.
  8. Obravnava in sprejem novega pravilnika o delovanju Sveta staršev OŠ Rače.
  9. Aktualna problematika.

Zaradi pomembnosti dnevnega reda in zagotovitve sklepčnosti vas prosimo, da v primeru svoje odsotnosti obvestite svojega namestnika, da vas lahko zamenja na sestanku.

Vso gradivo za sejo, vključno z zapisnikom prejšnje seje, je objavljeno na spletni strani šole.

Lepo pozdravljeni!

Predsednik Sveta staršev OŠ Rače: Matej Repušič

docVABILO_ZA_SVET_STARŠEV_-_JUNIJ 2012.doc33.5 KB

docdelovni_zvezki_s_cenami_race.doc113.5 KB

docDiferenciacija_2012-2013.doc71 KB

Pravni poduk Administrator strani RL.