OŠ RAČE

Spoštujemo preteklost - obvladamo sedanjost - načrtujemo prihodnost.

EU e-Privacy Directive

Poglej izjavo o zasebnosti

Poglejte dokumente Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah!

Odjava

Starši odjavijo posamezni obrok za odsotnega učenca po telefonu, preko elektronske pošte ali spletnega obrazca za odjavo prehrane.
Posamezni obrok so starši dolžni pravočasno odjaviti.

Posamezni obrok je pravočasno odjavljen, če se ga odjavi vsaj en  delovni dan prej, in sicer:

• do 8.20 po telefonu  02/609-71-10,
  • do 8.20 preko spletnega obrazca za odjavo prehrane.

Pri odjavljanju navedite:

• ime in priimek otroka,
  • razred,
  • vrsto obroka, ki ga želite odjaviti,
  • datum, do katerega želite uveljavljati odjavo,
  • kdo odjavlja.

Če starši oziroma skrbniki obroka ne odjavijo pravočasno, plačajo POLNO CENO. surprise

Iz Zakona o šolski prehrani (Ur. l. RS 43-2010):

8. člen

(odjava posameznih obrokov)

1. Posamezni obrok šolske prehrane se lahko odjavi.
  2. Starši lahko v prijavi na šolsko prehrano podajo izjavo,da obveznost odjave posameznega obroka prenašajo na dijaka.
  3. Posamezni obrok za učenca oziroma dijaka, ki je odsoten od pouka zaradi sodelovanja pri športnih, kulturnih in drugih tekmovanjih ter srečanjih, na katerih sodeluje v imenu šole, odjavi šola.
  4. Posamezni obrok je pravočasno odjavljen, če se ga odjavi vsaj en delovni dan prej, in sicer do ure, ki jo določi šola.