OŠ RAČE

Spoštujemo preteklost - obvladamo sedanjost - načrtujemo prihodnost.

EU e-Privacy Directive

Poglej izjavo o zasebnosti

Poglejte dokumente Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah!

Spletna likovna galerija Osnovne šole Rače

slika 071AAA

SPLETNA LIKOVNA GALERIJA OŠ RAČE

Z mesecem aprilom odpiramo Spletno likovno galerijo izdelkov učencev Osnovne šole Rače. Likovna galerija je namenjena predstavitvi likovnih del učencev od prvega do devetega razreda. Vemo da ste nekateri kreativni tudi v popoldanskem času. Zato vabimo posameznike, ki bi se želeli v spletni galeriji predstaviti s svojimi kreacijami, da se obrnete na svojega razrednika ali likovnega učitelja.

Spletno likovno galerijo najdete na šolski spletni strani pod zavihkom povezave ali na spodaj navedenem spletnem mestu:

Želim vam obilo dobrih idej in kreativnosti !

Primož Krašna