OŠ RAČE

Spoštujemo preteklost - obvladamo sedanjost - načrtujemo prihodnost.

EU e-Privacy Directive

Poglej izjavo o zasebnosti

Poglejte dokumente Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah!

Možnost vpogleda v ovrednotene NPZ

npz test

Skladno s Koledarjem nacionalnega preverjanja znanja 2012/2013 je za vpoglede na šoli predviden četrtek, 30. maj 2013. Ogled preizkusov za starše učencev 6. in 9. razredov bo na šoli možen od 7.30 do 8.15 in od 13.45 do 15.00.

Vpogledi učencev 9. razreda v ovrednotene preizkuse znanja potekajo v elektronski obliki.

Z vpogledi lahko pričnejo v sredo, 29. maja 2013. Dostop do ovrednotenih preizkusov učencev bo mogoč od 8. ure zjutraj v sredo, 29. maja 2013, do 20. ure zvečer v četrtek, 30. maja 2013. Učenci in starši lahko do ovrednotenih preizkusov v obliki pdf dostopajo s šifro učenca in številko EMŠO na spletni strani http://npz.ric.si.

Kolektiv učiteljev