OŠ RAČE

Spoštujemo preteklost - obvladamo sedanjost - načrtujemo prihodnost.

EU e-Privacy Directive

Poglej izjavo o zasebnosti

Poglejte dokumente Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah!

Šolski sklad

zadnja sprememba: 22.5.2013

Šolski sklad zbira sredstva za pomoč učencem in otrokom vrtca iz socialno šibkejših družin in obogatitev vzgojnoizobraževalnega dela in dejavnosti, ki potekajo na šoli in vrtcu. Sklad  pridobiva sredstva iz prispevkov staršev, donacij posameznikov in podjetij ter organizacijo prireditev.

Sklad upravlja upravni odbor, ki ima predsednika in šest članov, njegov mandat traja dve leti. Sklad deluje po sprejetih pravilih. Njegova naloga je bdeti nad gospodarnim in odgovornim poslovanjem sklada, skrbeti za promocijo Sklada in aktivno pridobivati donatorska sredstva.

V Upravni odbor Šolskega sklada so bili na 2. sestanku Sveta staršev v šolskem letu 2011/12, ki je bil 14.2.2012,  za obdobje dveh let imenovani:

• Klavdija Golobič Petek, predsednica
  • Barbara Jurički, podpredsednica
  • Irena Marković, članica
  • Ivanka Fingušt, članica
  • Nina Brezner, članica
  • Natalia Varl, članica
  • Tomaž Seliškar, član (e-naslov:t.s(at)siol.com, GSM: 040 295-229)

Prošnja za donacijo Šolskemu skladu v šolskem letu 2012/13 (18.3.2013) pdf

USTANOVITVENI AKTI:

PRAVILNIKI IN VLOGE:

SKLEPI UPRAVNEGA ODBORA: