OŠ RAČE

Spoštujemo preteklost - obvladamo sedanjost - načrtujemo prihodnost.

EU e-Privacy Directive

Poglej izjavo o zasebnosti

Poglejte dokumente Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah!

Svetovalna služba

Na spletni strani šolske svetovalne službe se bomo skušali truditi in vam dati čim več informacij zakaj, kdaj, kje in kako se lahko obrnete po pomoč. Seveda si želimo tudi vašega sodelovanja s pripombami in vprašanji, sicer pa vam želimo veliko uspeha pri vzgajanju in razumevanju otroških misli in dejanj.

Šolska svetovalna služba OŠ Rače v šolskem letu 2012/2013:

Severina Pfeifer, uni dipl. ped.

Šolsko svetovalno delo

Tina Ištvan, prof. ped. in soc.

Učiteljica za dodatno strokovno pomoč (DSP)

Janja Lokošek, prof. spec. reh. ped.

Mobilna učiteljica za DSP

Govorilne ure: od ponedeljka do petka po predhodnem dogovoru med 8.00 in 14.00.

Na naslednji povezavi si oglejte Programske smernice za delo svetovalne službe v osnovni šoli: