zadnja sprememba: 17.1.2014

Šolski sklad zbira sredstva za pomoč učencem in otrokom vrtca iz socialno šibkejših družin in obogatitev vzgojnoizobraževalnega dela in dejavnosti, ki potekajo na šoli in vrtcu. Sklad  pridobiva sredstva iz prispevkov staršev, donacij posameznikov in podjetij ter organizacijo prireditev.

Sklad upravlja upravni odbor, ki ima predsednika in šest članov, njegov mandat traja dve leti. Sklad deluje po sprejetih pravilih. Njegova naloga je bdeti nad gospodarnim in odgovornim poslovanjem sklada, skrbeti za promocijo Sklada in aktivno pridobivati donatorska sredstva.

V Upravni odbor Šolskega sklada OŠ Rače so bili na 2. seji in 4. korespondenčni seji Sveta staršev v šolskem letu 2013/14,  za obdobje dveh let (do 13.2.2016) imenovani:

• Janja Pučko
  • Marina Koren Dvoršak

• Barbara Bradač
  • Maja Semenič
  • Mojca Kranjc

Prošnja za donacijo Šolskemu skladu v šolskem letu 2013/14 pdf

Prošnji so se z donacijami  v šolskem letu 2013/14 prijazno odzvali Društvo "Toti lisjak", NLB d.d., DUŠAN PREDAN s.p., PGD Rače, SEZAM d.o.o., ZO - MA, Peter Brezner s.p., T-TRIO PROJEKT d.o.o., AVTO-STORITVE SAŠA JAKOPIN s.p., Drago Petek s.p., KZ Rače z.o.o., ELPROMER - Terezija Ciringer s.p., HUSANOVIĆ HAMID s.p., HVAUC FRANČIŠEK s.p., INFO-GLASNIK, Branka Topolovec s.p., ATROPA, Roman Hergan s.p., Petra Efremov s.p., SERVIS ŠTANGLER d.o.o., TIKO STAN d.o.o., Transport MARO AVTO, UROŠ NAPAST s.p., TRIPOT d.o.o., TUI-NA Maja Rajzer s.p. in ŽAGA ŠTERN MATEJA ŠTERN KRALJ s.p. Vsem se najlepše zahvaljujemo za pomoč pri uresničevanju našega poslanstva in se veselimo sodelovanja v prihodnje.

Vabilo na dobrodelni predpraznični koncert, ki bo 6. decembra 2013, ob 18. uri pdf

Poročilo o poslovanju Šolskega sklada OŠ Rače za koledarsko leto 2013 pdf

Dopolnjen Program Šolskega sklada OŠ Rače za šolsko leto 2013/14 pdf

Poročilo o poslovanju Šolskega sklada OŠ Rače v šolskem letu 2012/13 pdf

Prošnja za donacijo Šolskemu skladu v šolskem letu 2012/13 pdf

Prošnji so se z donacijami  v šolskem letu 2012/13 prijazno odzvali AJM d.o.o., DT SI d.o.o., Energija plus d.o.o., Era Good d.o.o., Hvauc Franc s.p., Jakopin Tomislav s.p., Kopija nova d.o.o., Maro avto d.o.o., Morano d.o.o., Oveon d.o.o., Pozejdon Matjaž Tomanič s.p., Proter d.o.o., Saplex d.o.o., Saša Jakopin s.p., Sezam d.o.o., Tomaž Čelofiga s.p. in Velesa d.o.o.  Vsem se najlepše zahvaljujemo za pomoč pri uresničevanju našega poslanstva.

USTANOVITVENI AKTI:

PRAVILNIKI IN VLOGE:

SKLEPI UPRAVNEGA ODBORA:

VABILA NA SEJE UPRAVNEGA ODBORA:

ZAPISNIKI:

PROGRAM DELA: