ŠOLSKO TEKMOVANJE, 15. 3. 2018

Bronasto Vegovo priznanje prejmejo:

1. RAZRED: Julija Bradač, Ana Granda, Filip Štefanič, Bor Krajnc, Gašper Seliškar, Lenart Vek, Sofija Čelan, Anika Vindiš

2. RAZRED: Lara Rošer, Julija Kereži, Jaša Pernat, Leila Mešić, Marie Talia Zidanšek, Jaka Vogrin, Jaka Semenič, Lia Kmetič

3. RAZRED: Hana Štular, Samuel Vindiš, Kaja Pleteršek, Žan Školjak, Zala Kores, Ajda Pivec, Elin Tacer Grbec

4. RAZRED: Filip Pernat, Maj Sagadin, Filip Falež

5. RAZRED: Tevž Seliškar, Kris Strelec, Veronika Batagelj

6. RAZRED: Kaja Gorkič, Nina Gorkič, Nina Robič, Nejc Protner, Lukas Vek

7. RAZRED: Maruša Gorkič, Jakob Jereb, Ema Batagelj

8. RAZRED: Tian Strmšek, Urban Županič, David Repolusk, Tjaša Jelšek, Nejc Napast, Naja Šalamun

9. RAZRED: Meta Krepfl, Klavdija Gregorc, Ihor Matviienko, Maja Podbojec, Serhiy Sheremeta

Kar 6 učencev se je uvrstilo na državno tekmovanje iz znanja matematike. To so: Meta Krepfl, Tian Strmšek, Urban Županič, David Repolusk, Tjaša Jelšek, Maruša Gorkič.

ČESTITAMO!

Mentorji: učitelji RP in učitelji matematike

DRŽAVNO TEKMOVANJE, 21. 4. 2018

Državnega tekmovanja v znanju matematike (21. 4. 2018) so se udeležili: Meta Krepfl, Tian Strmšek, Urban Županič, David Repolusk, Tjaša Jelšek, Maruša Gorkič.

Učenca TIAN STRMŠEK in URBAN ŽUPANIČ sta na državnem tekmovanju osvojila ZLATO VEGOVO PRIZNANJE.

Učenci MARUŠA GORKIČ, DAVID REPOLUSK, TJAŠA JELŠEK in META KREPFL so na državnem tekmovanju osvojili SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE na državnem nivoju.

Mentorica: Ivanka Fingušt